ÖRNEK SENARYOLAR


SERKAN BEY'İN TECRÜBESİSerkan Bey, işi gereği sürekli seyahat ediyor ve haliyle uzun süreler evinden uzak kalıyor. Bu seyahatlerinden birinde olduğu sırada evine giren hırsız, tüm değerli eşyalarını çalmış ve hatırı sayılır oranda zarar vermiştir. Üstelik evinde son teknoloji alarm ve kamera sistemi olduğu halde! Çünkü, alarm sistemi hırsız içeri girince devreye girmiştir; güvenlik kamerası ise maskeli hırsızları kayda alsa bile bir işe yaramamıştır.Serkan Bey, giden değerli eşyalarına mı üzülsün yoksa sigorta şirketinin gerekli telafiyi sağlayamamasına mı bilemezken; yeni bir iş seyahatinde misafiri olduğu yakın dostu Hakan Bey ile başına gelen bu talihsiz olayı paylaşır. Alternatifleri ve yenilikleri takip eden Hakan Bey, dostu Serkan Beye "AKILLIGUVENLI.COM"dan bahseder.Hırsız eve geldikten sonra haber veren klasik eski alarm ve kamera güvenlik sistemleri, artık çözüm değildir. AKILLIGUVENLI.COM siz nerede olursanız olun evin içindeymiş gibi konuşabileceğiniz 'akıllı erken uyarı ve acil müdahale' sistemleri ile; hırsız eve girmeden size SMS, MMS atarak ya da arayarak haber verir; siz önlem almasanız da o sizin yerinize karar alır,uygular. Kepenginizi, panjurunuzu kapatır ve daha önce yüklediğiniz bir çok akıllı senaryoyu uygular.Daire kapınıza, bina giriş kapınıza hatta bahçenize gelen kim olursa olsun; ısı ve hareket sensörleri ile algılayan kamera, resim çeker.Tanımlanan kişiler haricindekilere önce sözlü uyarı yapar. Ardından uyarı alarm verir.Eş zamanlı olarak da sizi bilgilendirir.Eğer kapınızdaki bir hırsızsa, diyafon özelliği ile siz içerdeymişsiniz gibi bir izlenim verip tehlikeyi başlamadan bitirir.Evinizin, ofisinizin ve yaşam alanlarınızın güvenliği ve kontrolü artık elinizde! Akıllı erken uyarı ve acil müdahele sistemleri ile daha ekonomik koşullarla güvenli bir evde yaşayabilirsiniz. Evinizde acil müdahele gerektiren hırsızlık, doğal gaz kaçağı, su baskını, kilitlemeyi unuttuğunuz kapı, prizde unutulmuş elektronik aletler ve yangın gibi her türlü sorunu çözebilen akıllı bir sistemi kim istemez ki! Serkan Bey, nihayet aradığı güvenlik sistemini bulduğu için çok mutlu.


HER ŞEY OLUP BİTTİKTEN SONRA DEĞİL, HIRSIZI EVİNİZE YAKLAŞMADAN KAPIDAN KOVAN AKILLI ERKEN UYARI VE ACİL MÜDAHALE SİSTEMLERİ

Paketlerimiz

Sizin başınıza gelmesinden korktuğunuz bir senaryo varsa ücretsiz keşif için bizi arayın ya da yukarıdan paketlerimize göz atın!