1. Hırsız Alarmı

Bizim alarm sistemlerimiz klasik alarm sistemleri gibi olmayıp hırsız içeri girmeden şüpeli hareketi size SMS, MMS yada TANIMLI NUMARALARI arayarak bilgilendirmesi sonrasında siz gerçekten tehlikeli bir durumdan şüpelendiğiniz anda hırsız içeri girmeden devreye sokabileceğiniz alarm sistemleri olması yanısıra, akıllı bir senaryo ile sizin karar verdiğiniz bir noktayı baz alıp o noktadan sonra alarmı otomatik olarak devreye aldırabiliriz. “Akıllı Nesne Tanıma” özelliği sayesinde evcil hayvanınız için gereksiz çalmamasını sağlayabilir. Bunların dışında sizin aklınıza gelen her türlü kötü senaryoyu sizinle birlikte tespit edip yine hırsız hanenize, apartman girişinize hatta bahçenize bile girmeden önce bile ALARM’ı devreye sokabilir aynı zamanda size yazılı, resimli (kamera görüntüsü), Uygulama üzerinden titreşimli hatta arattırma bile yaptırtabiliriz.


2. Güvenlik Kamerası

Bizim güvenlik kameralarımız klasik güvenlik kameraları gibi hırsızlık vakası olduğunda akşam haberlerden yaşanan kötü tecrübeyi haberlerde izleyesiniz diye yok. Aksine sizinle birlikte keşif sonrası belirlediğimiz noktalara göre uygulayacağımız akıllı senaryolar sonrasında daha kapınızın önünde hatta apartman önünde dahada ileriye gidelim mi? Bahçe kapınızın önünde yada sizin belirleyeceğiniz en uzak noktadan size gelen kişinin görüntüsünü atabilmesi için var. Tabi bu sırada bu görüntüleri diğer klasik güvenlik kameralarında olduğu gibi isterseniz belirleyeceğiniz süreler kadar kayıt etmesinide sağlayarak geçmişe dönük kayıtlara ulaşabilirsinizde.


3. Erken Uyarı ve Acil Müdahale Sistemi

Bu sistem ise hem üzerinde kamera hemde alarm sistemi barındıran kapıda ucuz çözüm olan “Sim Kartlı Digital Kapı Dürbünü ile sağlanan Erken Uyarı Acil Müdahele Sistemi ” ve “Akıllı Ev Otomasyon ile sağlanan Erken Uyarı Acil Müdahele Sistemi” olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu ürünler yaşam veya çalışma alanınızın yapısına göre tek başına çözüm üretebilmekte yada daha karmaşık bahçeli ev, çok kapılı ve çok pencereli hatta fabrika gibi daha karmaşık yerlerde ikisi ve daha fazla kompenant ile çözüm üretilebilmektedir. Bunlar için ücretsiz keşif sunmaktayız.