Hakkımızda

AKILLIGUVENLI.COM bir AKILLI SİSTEMLER kuruluşudur. 1994'lü yıllara dayanan Teknoloji merakı ile başlayan maceranın çeşitli sektörlerde Bilişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi tecrübelerinin birleşimi sonucu ortaya çıkmıştır. Yola çıkış noktamızda piyasada yer alan güvenlik ve kamera sistemlerinin yetersizliği bariz görünmekte iken hala nasıl olur da bu sistemler günümüz teknolojisinde hırsız içeri girince haber veren değil de girmeden haber veren, haber kuşağında kişinin evi yada iş yeri soyulduktan sonra kayıtları izlediği bir güvenlik kameralarının kullanıldığına hayret eden firma sahibimiz artık daha inovasyonel bir çözüm üreterek hırsız içeri girmeden sezen AKILLI ERKEN UYARI VE ACİL MÜDAHALE SİSTEMLERİ'nin ilk ürünü olan Çelik Kapı çözümü olan Dijital Kapı Dürbünü'nün içine SIM kartı yerleştirerek kişiye SMS ve MMS ile kapısında birisinin olduğunu hatta resmini gönderip veya arayarak haber verdiği bir sistem ile yola çıktı ve sonrasında Apartman Girişi, Bahçe Kapısı, Villa yada Fabrikanın duvarlarından girme ihtimalinin olduğu diğer tüm olasılıklı yerlere çözüm üretecek projeleri üreten firma haline dönüşmüş ve müşterilerine hizmet vermektedir.


MİSYONUMUZ

Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak her türlü felaketlerin deneyimsel - sezgisel, fiziksel - kimsayal reaksiyonların teknoloji kullanılarak tespit edilmesi, başlamadan kişilerin yada kendisi otomatik tedbir alan cihazların üretilip insanlığın hizmetine sunulması sağlamaktır. Böylece insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı bir kurum olmaya çalışmaktır.


VİZYONUMUZ

Dünya ve ülke çapında öncü, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider bir Güvenlik Sistemleri firması olmayı başarmaktır.


DEĞERLERİMİZ

  • Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek,
  • Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve inavasyonel sonuçlara ulaşmak,
  • Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak,
  • Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insanlığın yararına ve mutluluğuna yapmak,
  • Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,
  • Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek,
  • Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak,
  • Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji sağlamak,
  • Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.

İNSAN KAYNAKLARI

Akıllı Sistemler firması çalışanlarına; geniş faaliyet alanı ve çok kültürlü yapısıyla, çalışanlarına güvenlik sektöründe eşsiz bir kariyer fırsatı sunar. Kuruma bağlılık ve etkin ekip çalışması, kurum kültürünün en karakteristik özelliklerindendir. Çalışanların sahip olduğu nitelikler kuruma ayrı bir zenginlik katarken, bireysel hedefler ve kurum hedefleri uyum içindedir.

Ayrıca, insan ilişkileri güçlü, yaratıcı, çok kültürlülüğe ve yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.

Bunuda Efektif insan kaynakları planlaması ile rekabet gücünü artırmak, geleceğin liderlerini yetiştirerek, çalışanlarının memnuniyetini ve şirkete bağlılığını artırarak ve şirket hedefleri doğrultusunda ihtiyaçları tespit edip, kariyer gelişim planlarına yönelik gerekli aksiyonları alarak sağlar.

AKILLIGUVENLI.COM da çalışmak isteyen arkadaşlar ik@akilliguvenli.com adresine öz geçmişlerini gönderebilirler.