Hakkımızda

AKILLIGUVENLI.COM bir AKILLI SİSTEMLER kuruluşudur. 01 Nisan 2012 tarihinde faaliyetine başlamıştır. 3283396563800017 Ticaret Odası Mersis numaralı ve 972274 Ticaret Sicil Numaralı firmamız  90'lı yıllardan bugüne, Bilişim teknolojileri, otomasyon ve savunma sanayi alanında edindiğimiz tecrübeyi güçlü hizmet altyapısı ile entegre ederek ortaya koyduğumuz projelerimiz dünya üzerinde bir emsal taşımamakla birlikte, konusunda uzman işbirliklerimiz ile nihai halini almış ve kullanıma sunulmuştur. Günümüz şartlarında değişen hizmet anlayışı, kullanılan teknolojilerin doğrudan hizmet kaynaklarına yönelmesine sebep olmaktadır. Satın alma dürtüleri; zamandan tasarruf, konfor, hız, güvenlik ve kalite ekseninde anlam kazanmaktadır. Bu nedenle her geçen gün gelişen Akıllı Ev Otomasyonu, Akıllı Otel Çözümleri, Akıllı Erken Uyarı ve Acil Müdahale Sistemleri kavramları faaliyet bulduğu alanlarda daha etkili olmaya başlamış ve kaliteleri tartışılır hale gelmiştir. Bu bilinçle kullanıma sunduğumuz projelerimizin en temel hedefi, kullanıcılarımızın tek bir noktadan ihtiyaçlarına en etkili şekilde çözüm bulmalarını sağlamaktır.


MİSYONUMUZ

Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak her türlü felaketlerin deneyimsel - sezgisel, fiziksel - kimsayal reaksiyonların teknoloji kullanılarak tespit edilmesi, başlamadan kişilerin yada kendisi otomatik tedbir alan cihazların üretilip insanlığın hizmetine sunulması sağlamaktır. Böylece insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı bir kurum olmaya çalışmaktır.


VİZYONUMUZ

Dünya ve ülke çapında öncü, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider bir otomasyon firması olmayı başarmaktır.


DEĞERLERİMİZ

  • Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek,
  • Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve inavasyonel sonuçlara ulaşmak,
  • Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak,
  • Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insanlığın yararına ve mutluluğuna yapmak,
  • Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,
  • Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek,
  • Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak,
  • Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji sağlamak,
  • Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.

İNSAN KAYNAKLARI

Akıllı Sistemler firması çalışanlarına; geniş faaliyet alanı ve çok kültürlü yapısıyla, çalışanlarına güvenlik sektöründe eşsiz bir kariyer fırsatı sunar. Kuruma bağlılık ve etkin ekip çalışması, kurum kültürünün en karakteristik özelliklerindendir. Çalışanların sahip olduğu nitelikler kuruma ayrı bir zenginlik katarken, bireysel hedefler ve kurum hedefleri uyum içindedir.

Ayrıca, insan ilişkileri güçlü, yaratıcı, çok kültürlülüğe ve yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.

Bunuda Efektif insan kaynakları planlaması ile rekabet gücünü artırmak, geleceğin liderlerini yetiştirerek, çalışanlarının memnuniyetini ve şirkete bağlılığını artırarak ve şirket hedefleri doğrultusunda ihtiyaçları tespit edip, kariyer gelişim planlarına yönelik gerekli aksiyonları alarak sağlar.

AKILLIGUVENLI.COM da çalışmak isteyen arkadaşlar ik@akilliguvenli.com adresine öz geçmişlerini gönderebilirler.


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

AKILLIGUVENLI.COM web sitesine erişmekle ve kullanmakla, aşağıdaki şartları hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı AKILLIGUVENLI.COM web sitesine erişiminiz bu şartlara ve ilgili yasalara tabidir.

Telif Hakkı © AKILLI SİSTEMLER

AKILLIGUVENLI.COM web sitesinde AKILLI SİSTEMLER ürünleri ve AKILLIGUVENLI.COM kampanyalarıyla ilgili bilgiler bulunmaktadır. Bu sitede tanıtılan AKILLI SİSTEMLER ürünleri yalnızca Türkiye'deki izin verilen işyerleri ve AKILLIGUVENLI.COM Yetkili Satıcıları tarafından satılmaktadır ve bu sitede tanıtılan kampanyalar yalnızca sözkonusu kampanyaya katılan yetkili satıcılarda geçerlidir. Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, A Yetkili Satıcıları'ndan edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. AKILLIGUVENLI.COM, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve AKILLIGUVENLI.COM bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez. İşbu site ve içindeki tüm bilgiler ve malzemeler açıkça veya zımnen garanti verilmeden "olduğu gibi" sağlanmaktadır.

Bu sitede yer alan bazı resimler ve fotoğraflar Türkiye'de bulunmayan ürünlere ve ürün özelliklerine sahip olabilir. AKILLIGUVENLI.COM, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın ürünleri, teknik özellikleri, fiyat ve stok bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

AKILLIGUVENLI.COM ürünlerinin fiyatları
Bu AKILLIGUVENLI.COM web sitesinde bulunan veya sunulan lastik ve jantlara ait fiyat bilgileri yalnızca bilgi amaçlıdır ve AKILLIGUVENLI.COM tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Sitede belirtilen fiyatlar, bir satış teklifi teşkil etmez ve AKILLIGUVENLI.COM Yetkili Satıcılarının bağlayıcılığı yoktur. Tüm AKILLIGUVENLI.COM ürünlerinin satın alımı, o ürüne ait satış sözleşmesinin maddelerine ve koşullarına tabidir. AKILLIGUVENLI.COM'ın düzenlediği kampanyalardaki fiyatlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar katılan Yetkili Satıcılarda geçerlidir. AKILLIGUVENLI.COM, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın fiyat bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kişisel veriler / kullanıcı girdileri
AKILLIGUVENLI.COM web sitesi üzerinden sağladığınız tüm kişisel bilgileriniz AKILLIGUVENLI.COM’ın size daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla kullanılacaktır. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz AKILLIGUVENLI.COM’ın sizinle olan iletişimini düzenlemek ve size özel fırsatlar geliştirmek dışındaki amaçlar için kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. AKILLIGUVENLI.COM, kişisel bilgilerin güvenli toplanması, aktarımı ve saklanması için gerekli tüm gayreti göstermektedir. AKILLIGUVENLI.COM, kişisel verilerinizi AKILLIGUVENLI.COM dağıtım ağındaki diğer şahıslar dışındaki hiçbir üçüncü şahsa aktarmaz. İstediğiniz zaman kişisel verilerinize erişmek, düzeltmek ve kullanım iznini kaldırmak hakkına sahipsiniz. AKILLIGUVENLI.COM'ın kullanıcılar tarafından AKILLIGUVENLI.COM sitesine yerleştirilen girdileri izlemek ve/veya incelemekle ilgili bir yükümlülüğü yoktur ve bu tür kullanıcı girdilerine ilişkin hiçbir sorumluluğu yoktur ancak AKILLIGUVENLI.COM zaman zaman bu tür kullanıcı girdilerini denetleme ve mazeret göstermeden siteden kaldırma hakkını saklı tutar.

Telif hakkı, sınai mülkiyet ve fikri mülkiyet bildirimi
Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, AKILLIGUVENLI.COM'ın önceden yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

Resmi AKILLIGUVENLI.COM web sitelerindeki resimlerin, hayran kulübü sitelerinden ve kişisel sayfalarda kullanımı
AKILLIGUVENLI.COM, İnternet'in ve webin bilgi paylaşım platformu olduğunun bilincindedir ve bundan dolayı aşağıdaki AKILLIGUVENLI.COM sitesi yöneticisinden talep edildiği takdirde kişilerin AKILLIGUVENLI.COM web sitesindeki resimleri çoğaltarak kendi kişisel sitelerinde veya resmi hayran kulübü sitesinde kullanmalarına izin verir. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın. Bilginiz için, tüm talepler değerlendirilirken, diğerlerinin yanı sıra şu ölçütler göz önüne alınmaktadır.